İçeriği atlamak için "Enter"'a basın

tyt, ayt matematik dersi

      images-4Boğaziçi Üniversitesi matematik öğretmenliği mezunu 17 yıllık dershane,özel okul ve özel ders tecrübeli, özgün  doküman, teknoloji destekli eğitimle onlarca  ilköğretim, lise ve üniversite öğrencisine özel ders vermiş öğretmenden evinizde veya yerimizde uygun fiyata 

  • İlköğretim ve lise okul derslerine takviye,
  • Yazılıya hazırlık soru ve testleri,
  • Üniversiteye hazırlık TYT  ve AYT ,
  • LGS sınavlarına hazırlık,
  • IB ,ALES ,KPSS,LES,GRE, GMAT,SAT,DGS ve
  • Aktüerlik sınavlarına hazırlık

         için özel matematik,  geometri dersleri verilir. Eğer eksikliklerinizi kısa sürede tamamlamak ve matematik dersi sınavlarında başarılı olmak istiyorsanız işte fırsat, şu an seviyeniz ne olursa olsun mutlaka başarılı olacaksınız. Unutmayın özel dersi işin uzmanından alırsanız hem kısa sürede öğrenir hem de gereksiz yere zaman ve para harcamış olmazsınız.

       214ec6_6af6793d255f169340fe1011b1983f33-1Son yıllarda yapılan TYT ve AYT matematik ve geometri sınav sorularına  bakıldığında konuların işleniş biçimlerinin değiştiğini ,sadece test çözerek bu sınavlara hazırlanmanın yeterli olmadığı anlaşılmış, konu içeriklerinin mutlaka iyi  kavranmış olması ve uzman öğretmenlerden destek almanın ne kadar önemli olduğunu göstermiştir . grup dersleri  için özel indirimler uygulanır.   referanslar ……..   

                        NEDEN ÖZEL DERS

      Özel ders, öğrencinin daha verimli çalışmasına imkân tanır.Bir sınıfta yer alan öğrencilerin hiçbiri aynı seviyede değildir.Öğrenme hızları farklı olabileceği gibi, bildikleri de birbirinden farklı olabilir.  devamı…….